Chcem sa stať taxikárom!

Chcem prestúpiť do vašej flotily!

Ako sa stať vodičom?

Vyber si svoje mesto

V prípade záujmu o danú pozíciu, presuňte sa na prijímacie konanie pomocou formuláru.

Chceš vedieť viac? Napíš nám!

Bratislava: bratislava@taxi24sk.sk

Nitra: nitra@taxi24sk.sk

Trnava: trnava@taxi24sk.sk

Žilina: zilina@taxi24sk.sk

Banská Bystrica: banskabystrica@taxi24sk.sk

Prešov: presov@taxi24sk.sk

Košice: kosice@taxi24sk.sk

N O V É  M E S T Á

Trenčín: trencin@taxi24sk.sk

Levice: levice@taxi24sk.sk

Liptovský Mikuláš: liptovskymikulas@taxi24sk.sk

Michalovce: michalovce@taxi24sk.sk

Humenné: humenne@taxi24sk.sk

Malacky: malacky@taxi24sk.sk

Šamorín: samorin@taxi24sk.sk